top of page

ПЕРЕВАГИ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ «МІНІСТЕРСТВО ДВЕРЕЙ»

logo_top.png

Заводська якість

 

Сучасне обладнання, впровадження новітніх технологій та матеріалів, а також автоматизація виробничого процесу гарантують надійність та довговічність продукції. Усі комплектуючі дверних конструкцій неодноразово випробувані та бездоганно функціонують протягом усього терміну експлуатації.

      Доступність

 

Двері ТМ «Міністерство дверей» - це оптимальне поєднання всіх необхідних характеристик дверей за доступною ціною. Виробничі масштаби дозволяють утримувати конкурентну ціну та забезпечувати найкраще співвідношення ціни та якості. Ми робимо надійність та комфорт доступними!

             Комфорт

«Міністерство Дверей» оберігає мікроклімат та створює комфортну атмосферу Вашої оселі. Подвійний контур ущільнювача захищає від протягів та оберігає від проникнення сторонніх запахів. Дверне полотно рівномірно заповнене утеплювачем, що забезпечує надійну теплоізоляцію та підвищену звуконепроникність.

      Надійність

Конструкція наших дверей ретельно продумана, має чітку геометрію, стійка до деформації та впливу різних акторів. Використання якісних матеріалів, фурнітури та комплектуючих, а також досконала перевірка відділу контролю якості гарантують надійний захист Вашого будинку.

        Асортимент

 

Наш широкий модельний ряд, а також поділ на сегменти дозволяють задовольнити запити навіть найвибагливішого покупця. Різноманітність дизайнів від класики до модерну, використання актуальних декорів дозволяють створювати моделі, які гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр.

           Міцність

Цілісногнутий короб дверей профільується на автоматичному прокатному таборі з холоднокатаної рулонної сталі. Наявність ребер жорсткості, підсилювальних пластин та антизрізів забезпечують міцність та зломостійкість конструкції.

Малюнки МДФ панелей:

mdf4-112x295.png
mdf1-115x295.png
mdf5-112x295.png
mdf3-115x295.png
mdf2-111x295.png
mdf6-115x295.png

Текстури-Колір

bottom of page